Čaje ETS

Již od roku 2010 dodáváme na trh prémiové čaje English Tea Shop.

Jsme jednou z nemnoha značek bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Věříme, že záruka certifikace bio u našich čajů je pro zákazníky velmi důležitá a výsledky prodejů a ohlasy od zákazníků z celého světa za posledních několik let nám toto přesvědčení jen potvrzují. Tedy shrnuto a podtrženo, chceme dodat našim zákazníkům čaje jednoznačné kvality za přiměřenou cenu, prospěšné jejich zdraví a pro jejich maximální požitek.

V duchu britské tradice nabízíme kvalitu cejlonských čajů vykupovaných od malých farmářů, kterým za jejich zodpovědnou a namáhavou práci přezdíváme Superheroes. Jejich produkce je vykupována za férové ceny (Fairtrade). Farmáři, se kterými spolupracujeme nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy a nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím svým značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Naši čajoví someliéři pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu námi dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem. A pro ještě větší osvěžení, každý rok přinášíme nové příchutě i nová balení.

Design balení od jednotlivých sáčků až po luxusní dárkové kazety vychází z britské tradice obalového designu s lehkým náznakem elegantního vintage Tea Party stylu. Postupně přidáváme mnoho nových neotřelých grafických nápadů. Je skvělé vidět, kolik našich zákazníků si oblíbilo motivy z našich balení a jsme mile překvapeni zprávami, že je používají např i pro výzdobu ve svých domácnostech.

Převážná část práce je odváděna ručně ve výrobních podnicích na Sri Lance. Velmi si vážíme skvělé práce našich pracovníků a proto také za jejich práci platíme dvojnásobek lokálně obvyklé mzdy. Navíc, v sezonních špičkách, pokud je potřeba stihnout naše dodávky není rozdílu a velká část managementu se zapojuje a pomáhá pracovníkům na linkách.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto jsme na Sri Lance zbudovali naši vlastní akademii pro školení a rozvoj našich lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech našich svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Péče o naše zákazníky je vyjádřena již na obalech našich čajů tímto konstatováním: Vychutnejte si naše čaje a sdělte nám vaše názory, kterých si velmi vážíme proto, abychom vám mohli příště nabídnout ještě lepší služby.

Děkujeme všem našim zákazníkům za podporu a přízeň značce ETS. Jsme pyšni na to, že naše čaje jsou v současnosti prodávány po celém světě a dovolte nám uvést několik referencí z velkého množství věhlasných obchodních domů:

Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx, Homesence

Děkujeme všem našim zákazníkům v ČR za jejich skvělou práci. Díky stovkám našich zákazníků, kteří ocení kvalitu našich čajů, dnes dodáváme v podstatě do všech míst, po celé zemi.

Váš tým English Tea Shop

Existuje 307 produktů.

Zobrazení 1-12 z 307 položek

Aktivní filtry