Jarní novinky od English Tea Shop

Žhavá novinka od English Tea Shop - katedrály po 15 pyramidkách sypaných bio čajů

 
Čaje překypující dobrotou ze 100% přírodních zdrojů. Příchutě pečlivě sladěné tak, aby příjemně vyhovovaly vašemu rozpoložení, chutím a potřebám v průběhu každého dne.
 
Nové papírové katedrály s 15 pyramidkami v designově okouzlujících baleních přichází na trh na přelomu března a dubna 2021! Celkem budete moci vybírat z 29 neodolatelných příchutí. Je jen na vás, zda dáte přednost černým, zeleným či bílým čajům. A nechybí ani oblíbené bylinkové směsi z řady Wellness pro vaši relaxaci
 
jarni_caj (1)
 
S důrazem na ekologii je veškeré vnější balení plně kompostovatelné. Samotné pyramidky jsou zcela bez GMO materiálů a jsou vhodné k recyklaci. Vnitřní průhledná kapsa je z vláken celulozy a je vyrobena tak, aby se dala plně kompostovat.
 
Kvalita čajů English Tea Shop se také projevila u dvou položek ziskem prestižní ceny Great Taste Award. Příchutě "Kakao a skořice" a Wellness čaj "Pro štěstí" získaly toto prestižní ocenění.
 
Již dnes si můžete vybrat z šesti dostupných příchutí na našem eshopu onlinebio.cz. Na kompletní řadu se potom můžeme těšit začátkem dubna. 
 
 
 
Těšíme se na vás a budeme moc rádi, když si je vychutnáte :)
 
 
 
great_taste (2)
 
 
 
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz