Od čokolády až po vůni domova - aneb co vše ONLINEBIO nabízí

Vítejte na e-shopu Online Bio, kde můžete na jednom místě nalézt vybrané prémiové značky potravin, kosmetiky a drogerie. Vše v našem sortimentu je převážně přírodního původu a bez zbytečných chemikálií, a tak uleví vašemu organismu i životnímu přostředí. Na své si přijdou milovníci čajů a dobré kávy, kvalitních potravin, přírodní kosmetiky a k přírodě šetrné drogerie.

 

Mezi čaji můžete najít kompletní sortiment English Tea Shop, jíž jsme hrdým výhradním dovozcem. Tato britská značka spolupracuje pouze s organickými a Fairtrade farmami a tvoří úžasné bylinné směsi i jednodruhové čaje. Můžeme vám slíbit, že tyto čaje dokáží roztančit vaše chuťové buňky a protnout vůní celou místnost.

 

Pokud máte ráno chuť na něco silnějšího, potom oceníte italskou kávu Drago Mocambo. V této pražírně si zakládají na výběru kvalitních zrn a pomalém, pečlivém pražení, které dodá kávě komplexní chutě.

 

Labužníci si přijdou na své také v kategorii potravin, kde naleznete vše od sladkých džemů, dia sirupů a různých cukrovinek, přes granolu, müsli směsi a rozmanité přírodní polotovary, až po speciální rostlinné oleje, pšeničné i jiné těstoviny, rýži a doplňky stravy. Na výběr zde máte jak ze zahraničních, tak i českých výrobců, z nichž lze vyzdvihnout Natural Jihlava či benediktínskou Kláštěrní officínu, obě tvořící své produkty s láskou a vyšší myšlenkou.

 

V sekci kosmetiky nabízíme dámskou i pánskou přírodní péči o pleť a vlasy, se kterou se budete cítit jako v nebi. Máme zde výrobky proslulé české značky Feel Eco, dále českou Renovality, která spojuje přírodní kosmetiku s dobročinností, nebo také přípravky světoznámé britské značky Austin Austin otce a dcery Austinových, kteří ve východní Anglii produkují čistě organickou kosmetiku. O zubní hygienu se postarají šetrné zubní pasty Kingfisher.

 

Váš domov zazáří a zavoní čistotou díky ekologicky šetrným mycím, čisticím a pracím prostředkům od již zmíněné české firmy Feel Eco, pečlivě dbající na biologickou odbouratelnost svých přípravků.

 

V samotné sekci Domov vám poté nabídneme přírodní vonné svíčky a vosky, které už jen dokreslí pohodovou atmosféru vaší domácnosti. Od firmy Renovality můžete také zakoupit krásné vůně do vašeho auta a interiéru.

 

Doufáme, že vás mnohé zaujalo tak, jako nás! A pokud snad ne, všechen náš sortiment plánujeme rozšiřovat o další a další krásné produkty a skvělé značky, tak nás v budoucnu ještě určitě navštivte. :)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz