Užijte si Velikonoce

VELIKONOČNÍ TIPY 

ČOKOLÁDA VIVANI

 

Kvalitní čokoláda je víc než jen pouhá sladkost, můžeme ji přirovnat k uměleckému dílu. Příběh Vivani se začal psát v tradiční rodinné továrně na čokoládu v Německu a z malého podniku se díky kvalitě, lásce ke kakaovým bobům a snu o čokoládě stala celosvětově proslulá značka, která znamené udržitelnost a umělecké potěšení z každého kousku jejich čokolády.

 

Jsme velmi rádi, že produkty právě této firmy máme v našem portfoliu. Můžete vybírat z hořkých, mléčných i bílých čokolád. A pro ty z vás, kteří dávají přednost netradičním chutím nabízíme pikantní čokoládu s chilli, kousek exotiky s kokosovým krémem, pomerančem, karamelem. A naši oblíbenou je nugátová!

čokoláda_vivani

 

MANDALA ČAJE ENGLISH TEA SHOP

SLEVA NA KRABIČKY PO 20 SÁČCÍCH

Rádi vám děláme radost a každý měsíc na e-shopu připravujeme výhodné akce. S rozkvetlým jarem jsme se pro to rozhodli zlevnit všechny  Mandala English Tea Shop čaje po 20 sáčcích, jejichž krabičky plné kvítek v každém probudí pocit jara.

Wellness kolekce nabízí bylinkové směsi, které vám pomohou podpořit šíthlou linii, lepší spánek i očistit organismus. Pro milovníky klasických čajů nechybí v nabídce ranní English Breakfast, Earl Grey a čistý Zelený čaj.

Ideální pitný režim  - čaje bez obsahu teinu - nám poskytnou ovocné čaje a Rooibos.

Podívejte se na celou naši nabídku ZDE.

 

mandala_english_tea_shop

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz