ETS8 Citron. tráva a zázvor 8 n.s. bio
  • ETS8 Citron. tráva a zázvor 8 n.s. bio

ETS8 Citron. tráva a zázvor 8 n.s. bio

35,00 Kč
S DPH
39082

bio čaj v mini krabičce - provedení po 8 nál. sáčcích 

Počet

  • Rychle a bezpečně zaplatíte díky naší široké škále platebních systémům . Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Rychle a bezpečně zaplatíte díky naší široké škále platebních systémům . Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut.
  • Zboží expedujeme zpravidla do čtyřiadvaceti hodin, o odeslání zboží informujeme emailem. Zboží expedujeme zpravidla do čtyřiadvaceti hodin, o odeslání zboží informujeme emailem.
  • Vaši objednávku si můžete vyzvednou přímo na naší provozovně v blízkosti centra Prahy nebo v maloobchodních prodejnách po celé ČR. Vaši objednávku si můžete vyzvednou přímo na naší provozovně v blízkosti centra Prahy nebo v maloobchodních prodejnách po celé ČR.

CERTIFIKOVANÝ BIO ČAJ CITRONOVÁ
TRÁVA ZÁZVOR & CITRUSY KRABIČKA 8 SÁČKŮ V PŘEBALECH

SLOŽENÍ: bio citronová tráva, bio pomerančová kůra, bio zázvor, přírodní pomerančová a přírodní mandarinková příchuť. *Certifikované produkty ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd.

Dovozce: Feel Nature s.r.o., Petrohradská 3, 101 00 Praha 10
Výrobce: Pro The English Tea Shop Ltd, Londýn, pěstováno a baleno na Sri Lance
PŘÍPRAVA:
Horký nápoj: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 2-3 min. Oslaďte dle libosti. Vychutnávejte!

Záruka 36 měs.