ETS60 SÁČKŮ KANYSTR GRANÁTOVÉ JABLKO

Kód: 26822
Neohodnoceno
158 Kč
Skladem (> 5 ks)

ot;>Pokud jste milovníci granátového jablka, pak tento čaj je naprosto pro vás…

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČAJ S GRANÁTOVÝM JABLKEM V PAPÍROVÉM KANYSTRU

60 SÁČKŮ - VÁŠ ZDRAVÝ PŘÍRODNÍ NÁPOJ

Pokud jste milovníci granátového jablka, pak tento čaj je naprosto pro vás...A ještě navíc: je míchán s jablky, ibiškem, šípkem, malinami a rooibosem a tím se z něj stává bezkofeinový Super Čajový koktail plný antioxidantů.

Granátové jablko (Punica Granatum) je původem z rozsáhlého území od Iránu přes Himalaje až po Severní Indii. Toto ovoce bylo šlechtěno a přizpůsobeno místním ppodmínkám po celém světě, pro jeho skvělé zdraví prospěšné vlastnosti. Granátové jablko si získalo popularitu, protože se prokázalo, že podporuje přirozenou obranu těla před Alzheimerovou chorobou, rakovinou, záněty tepen a srdečními nemocemi, artritidou a mnoha potížím v souvislosti s přibývajícím věkem.

Ibišek (Hibiscus Sabdariffa) V tomto čaji je popužit ibišek z údolí v Severní Africe. je rokázáno, že konzumace ibiškového čaje účinně snižuje vysoký krevní tlak a snižuje úroveň cholesteroluz a tím snižuje riziko srdečních onemocnění. Má se také za to, že ibišek snižuje vstřebávání karbohydrátů a byl mnohokrát používán jako účinný nástroj při hubnutí.

Dovozce: Feel Nature s.r.o., Petrohradská 3, 101 00 Praha 10, info@onlinebio.cz, www.onlinebio.cz

Výrobce: Pro The English Tea Shop Ltd, Londýn, pěstováno a baleno na Sri Lance

PŘÍPRAVA: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 3-4 min. Oslaďte dle libosti. Vychutnávejte!

SLOŽENÍ: ibišek, šípek, jablka, rooibos, maliny, kousky granátového jablka, přírodní aroma granátového jablka

Nová řada English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepu chutí a nekompromisně vzrušující.

Spotřebujte do: datum uvedené na zadní straně krabičky mm.rrrr!

Skladujte na chladném a suchém místě.

60 sáčků á 1,5g, čistá hmotnost 90 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: