ETS60 SÁČKŮ KANYSTR ZELENÝ ČAJ

Kód: 28109
Neohodnoceno
158 Kč
Skladem (> 5 ks)

t;>Speciálně vybraný zelený čaj s ohledem na vaši životní pohodu...na celém světě považovaný za zázračný nápoj pro udržení zdravého života…

Detailní informace

Detailní popis produktu

CEJLONSKÝ ČISTÝ ZELENÝ ČAJ V PAPÍROVÉM KANYSTRU

60 SÁČKŮ - VYBRÁN PRO VAŠI ŽIVOTNÍ POHODU

Speciálně vybraný zelený čaj s ohledem na vaši životní pohodu...na celém světě považovaný za zázračný nápoj pro udržení zdravého života...

A nyní trochu ze zeměpisného a vědeckého pohledu!

Základem tohoto čaje je Čistý Cejlonský Zelený Čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Sri Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m.

Zelený Čaj (Camelia Sinensis) byl konzumován po staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj. Číňané velmi dobře znali léčivé přínosy zeleného a bílého čaje již od pradávných časů a používali je k léčbě čehokoli od bolestí hlavy po deprese. Díky nesmírnému množství léčivých přínosů, které vás a vaši rodinu chrání od všech možných nemocí, je dnes čaj považován za nejzdravější, ze všech přírodních nápojů. Tyto přínosy zahrnují ochranu před stárnutím, alergiemi, artritidou, rozkladem kostí, rakovinou, cholesterolem, srdečními nemocemi, tloustnutí a v naprosté převaze jsou tyto přínosy vědecky prokázány.

Výrobce: Pro The English Tea Shop Ltd, Londýn, pěstováno a baleno na Sri Lance

PŘÍPRAVA: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 1-2 min. Oslaďte dle libosti. Vychutnávejte!

SLOŽENÍ: čistý cejlonský zelený čaj.

Nová řada English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepu chutí a nekompromisně vzrušující.

Spotřebujte do: datum uvedené na zadní straně krabičky mm.rrrr!

Skladujte na chladném a suchém místě.

60 sáčků á 2g, čistá hmotnost 120g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: