Přírodní deo krystal bez parfemace 88ml

170,00 Kč
S DPH
1900371

Tekutá forma minerálních krystalů s přírodním aromatem.

Počet
Poslední kus skladem

  • Rychle a bezpečně zaplatíte díky naší široké škále platebních systémům . Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Rychle a bezpečně zaplatíte díky naší široké škále platebních systémům . Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut.
  • Zboží expedujeme zpravidla do čtyřiadvaceti hodin, o odeslání zboží informujeme emailem. Zboží expedujeme zpravidla do čtyřiadvaceti hodin, o odeslání zboží informujeme emailem.
  • Vaši objednávku si můžete vyzvednou přímo na naší provozovně v blízkosti centra Prahy nebo v maloobchodních prodejnách po celé ČR. Vaši objednávku si můžete vyzvednou přímo na naší provozovně v blízkosti centra Prahy nebo v maloobchodních prodejnách po celé ČR.

Tekutá forma minerálních krystalů s přírodním aromatem v pohodlném balení kuličkového deodorantu, který skutečně funguje!

 

Složení: Aqua, Potasssium Alum, Hydroxyethylcellulose, Salix Alba (Willow Bark Extract/Extrait d'ecorse de saule), Usnea Barbata (Lichen Extract/Extrait de lichen), Sodium Phytate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate