BIO balzám na rty passion fruit

99,00 Kč
S DPH
1501508

Zvláčňuje, zklidňuje a chrání vaše rty.

Počet
Na skladě není dostatek produktů

  • Rychle a bezpečně zaplatíte díky naší široké škále platebních systémům . Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Rychle a bezpečně zaplatíte díky naší široké škále platebních systémům . Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut.
  • Zboží expedujeme zpravidla do čtyřiadvaceti hodin, o odeslání zboží informujeme emailem. Zboží expedujeme zpravidla do čtyřiadvaceti hodin, o odeslání zboží informujeme emailem.
  • Vaši objednávku si můžete vyzvednou přímo na naší provozovně v blízkosti centra Prahy nebo v maloobchodních prodejnách po celé ČR. Vaši objednávku si můžete vyzvednou přímo na naší provozovně v blízkosti centra Prahy nebo v maloobchodních prodejnách po celé ČR.

Nové! Naprosto 100% přírodní balzámy na rty pro Kiss My Face ručně vyráběné v Kanadě s bio bambuckým máslem a včelím voskem. Zvláčňuje, zklidňuje a chrání vaše rty. 

Ingridients: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil*, Cera Alba (Beeswax)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Brassica Napus (Canola) Oil*, Flavor Extracts*, Flavor Oils*, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil*, Rosa Rubiginosa (Rosehips) Seed Oil*, Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Extract* *Organic Výrobce: Kiss My Face Corp., Gardiner New York

Země původu: Kanada

Obsah: 4,25g