Kosmetika Austin Austin

Nejprodávanější

5 položek celkem
Austin Austin Tělový krém Neroli a Petitgrain, Bio
530 Kč

Tělový krém s vůní neroli a petitgrainu v bio kvalitě regeneruje a pečuje o namáhanou pokožku. Zároveň ji provoní, vyživuje a hydratuje.   

Kód: AABCNP
Austin Austin Tělové mýdlo Neroli a Petitgrain, Bio
530 Kč

Tělové mýdlo s vůní neroli a petitgrainu šetrně myje a pečuje o pokožku celého těla. Díky přidanému betainu chrání a zvláčňuje pokožku.   

Kód: AABSNP
Austin Austin Krém na ruce Palmarosa a Vetiver, Bio
491 Kč

Krém na ruce s vůní palmarosy a vetiveru v bio kvalitě regeneruje a pečuje o namáhanou pokožku. Zároveň ji provoní a chrání před nepříznivými vlivy. 

Kód: AAHCPV
Austin Austin Tekuté mýdlo Palmarosa a Vetiver, Bio
491 Kč

Tekuté mýdlo s vůní palmarosy a vetiveru odstraňuje nečistoty z rukou. Díky rostlinným tenzidům je šetrný k pokožce i životnímu prostředí.  

Kód: AAHSPV
Austin Austin Posilující kondicionér Bergamot a Juniper, Bio
489 Kč

Posilující kondicionér s vůní bergamotu a jalovce dodává objem, posiluje a vyživuje vlasovou pokožku, stimuluje růst vlasů a usnadňuje rozčesávání.

Kód: AACBJ

Přírodní kosmetika, která nabízí péči o tělo, vlasy a pleť zcela bez zbytečné chemie. Je vhodná pro všechny, kteří nechtějí podporovat konvenční kosmetiku, mají zdravotní problém či chtějí jít čistou cestou.

Nabízíme řadu pro tělo a zubní péči. Pečlivě vybíráme kosmetiku s tím nejčistším složením, protože věříme v sílu přírody. 

Z českých zástupců jsou zde značky Renovality a Feel Eco, ze zahraničních produktů nabízíme v sortimentu skvělé kousky od Austin Austin.

bio_kosmetika

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz