ETS36 plechová kazeta 36 n.s. BIO
  • ETS36 plechová kazeta 36 n.s. BIO
  • ETS36 plechová kazeta 36 n.s. BIO

ETS36 plechová kazeta 36 n.s. BIO

330,00 Kč
S DPH
51688

plech kazeta po 36 nál. sáčcích, 6 příchutí po 6 n.s.

Počet

  • Rychle a bezpečně zaplatíte díky naší široké škále platebních systémům . Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Rychle a bezpečně zaplatíte díky naší široké škále platebních systémům . Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut.
  • Zboží expedujeme zpravidla do čtyřiadvaceti hodin, o odeslání zboží informujeme emailem. Zboží expedujeme zpravidla do čtyřiadvaceti hodin, o odeslání zboží informujeme emailem.
  • Vaši objednávku si můžete vyzvednou přímo na naší provozovně v blízkosti centra Prahy nebo v maloobchodních prodejnách po celé ČR. Vaši objednávku si můžete vyzvednou přímo na naší provozovně v blízkosti centra Prahy nebo v maloobchodních prodejnách po celé ČR.

Složení—zelený čaj s granát jablkem—bio a fairtrade zelený čaj (85%), bio plátky růže (5%), bio kousky granát jablka (5%), přírodní příchutě (5%) / English Breakfast—bio a fairtrade černý čistě cejlonský čaj (100%) / Bílý Čaj—bio bílý čaj (100%) / Čokoláda, rooibos, vanilka—bio rooibos (89%), přírodní pří-chutě (5%), bio kousky vanilk lusku (3%), bio kousky kakaa (3%) / Earl Grey—bio a fairtrade černý čaj (95%), bergamot (5%) / Čistá máta—bio a fairtrade máta (100%)